Статті

Стати соком життя на Землі. Леонардо Да Вінчі

Якість бутильованої води.

Воду не можна замінити ні чаєм, ні кавою, ні соками. Щоб справно функціонувати, людський організм потребує якісної питної води. За все життя середньостатистична людина вживає близько 35 тонн води. А разом із нею – 420 склянок солей та забруднювачів. Усі ці невидимі складники залишаються на наших суглобах, судинах, блокують нормальну роботу клітин і тканин нашого організму.

Екологічно чиста вода зміцнює здоров’я, запобігає розвитку різноманітних захворювань. Зараз увесь світ активно використовує бутильовану воду, бо всі розуміють важливе значення якісної води.

Бутильована вода відповідає державним вимогам і стандартам до питної води і є ідеальною заміною води з-під крану. Вона призначена в першу чергу зберігати здоров’я людини.

Бутильована вода обов’язково повинна мати сертифікати якості. Якщо говорити про якість води на українському ринку, то за дослідженнями Інституту фізики НАН України та Українського інституту екології людини, тільки третина марок води є високоякісною!

Наша вода проходить кілька рівнів очищення і розливається у бутлі з полікарбонату, який розроблено спеціально для зберігання питної води, є екологічно безпечним та придатний для багаторазового використання. Ми знаємо про воду все, тож наша вода завдяки сучасним методам фільтрації та знезараження зберігає усі свої корисні властивості!

У нас можна замовити доставку води додому або в офіс, а також придбати необхідні аксесуари та обладнання для води: помпи, бутлі, кулери та ін.

Чому саме ми? Бо наша вода – недорога, смачна і якісна, а до тогож ще й зберігає свою біоенергетику. Бо ми піклуємося про кожного нашого клієнта. Бо наша вода має сертифікати відповідності, видані санітарно-епідеміологічною службою україни.

Замовляйте і пийте нашу воду – і буде вам щастя!

Замовити якісну питну воду – найкраще рішення та найвдаліша інвестиція у своє здоров’я!